SG73G2ATTD8200D
MFR.Part #
SG73G2ATTD8200D
JLCPCB Part #
C7310472
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS