RN73H2ATTD6570A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD6570A05
JLCPCB Part #
C4081838
Package
0805
Description
125mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS