SR732ERTTD4R99F
MFR.Part #
SR732ERTTD4R99F
JLCPCB Part #
C5907247
Description
-55℃~+155℃ 4.99Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS