RN73H1ETTP1652B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1652B25
JLCPCB Part #
C4258754
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS