RN73H2ATTD64R9B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD64R9B50
JLCPCB Part #
C2537602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS