SG73S1JTTD912J
MFR.Part #
SG73S1JTTD912J
JLCPCB Part #
C3925581
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS