RN73H2ATTD61R2D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD61R2D25
JLCPCB Part #
C4353428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS