RN73R2ETTD2872D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2872D25
JLCPCB Part #
C2605151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS