RN73H2ATTD59R0C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD59R0C50
JLCPCB Part #
C4070859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS