RN73H2ETTD2132B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2132B25
JLCPCB Part #
C4108671
Description
21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS