RN73H1JTTD17R6C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R6C50
JLCPCB Part #
C4030396
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS