RN73H2ATTD5833B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD5833B50
JLCPCB Part #
C2538330
Description
125mW 583kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS