SG73S2ERTTD150J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD150J
JLCPCB Part #
C5894510
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS