RN73H1ETTP42R7F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP42R7F50
JLCPCB Part #
C2515282
Description
-55℃~+155℃ 42.7Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS