RN73H2ATTD5693F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD5693F100
JLCPCB Part #
C2515833
Description
125mW 569kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS