RN732BTTD1171B10
MFR.Part #
RN732BTTD1171B10
JLCPCB Part #
C4033956
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS