RN73H2ETTD1202B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1202B25
JLCPCB Part #
C3938447
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS