RN73H2ATTD5421C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD5421C50
JLCPCB Part #
C2539750
Description
125mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS