RN73R2BTTD9882F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD9882F100
JLCPCB Part #
C4201404
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS