RN73H2BTTD8251C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8251C50
JLCPCB Part #
C2558452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS