RN73H2ATTD5232B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5232B10
JLCPCB Part #
C2574154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS