RN731ETTP1021B50
MFR.Part #
RN731ETTP1021B50
JLCPCB Part #
C4231417
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS