RN73H2ATTD5231F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD5231F50
JLCPCB Part #
C2510708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS