RN732BTTD7592F25
MFR.Part #
RN732BTTD7592F25
JLCPCB Part #
C3958003
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS