RN73H2ATTD5112A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5112A10
JLCPCB Part #
C4164647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS