RK73G1JRTTD7683D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7683D
JLCPCB Part #
C6181533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS