RN73H2ATTD47R0B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD47R0B50
JLCPCB Part #
C4221408
Description
125mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS