RN73H2ATTD4753F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4753F10
JLCPCB Part #
C2558937
Description
125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS