RK73G1JTTD2430D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2430D
JLCPCB Part #
C2579552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS