RN73H2ATTD4752A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4752A10
JLCPCB Part #
C4068425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS