RN732ATTD7320B10
MFR.Part #
RN732ATTD7320B10
JLCPCB Part #
C4056318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS