P0805Y6900BNT
MFR.Part #
P0805Y6900BNT
JLCPCB Part #
C4038874
Description
-55℃~+155℃ 200mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS