RN73H2ATTD44R8D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD44R8D50
JLCPCB Part #
C4011541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS