RN732BTTD43R2F50
MFR.Part #
RN732BTTD43R2F50
JLCPCB Part #
C4094604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS