RN73R2BTTD2710F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2710F25
JLCPCB Part #
C2527855
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 271Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS