RN73H2ATTD4422C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4422C50
JLCPCB Part #
C2545127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS