HV733ARTTE244J
MFR.Part #
HV733ARTTE244J
JLCPCB Part #
C6638103
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS