RN73H2ATTD4420C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4420C50
JLCPCB Part #
C2541143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS