AT0805DRE071K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRE071K3L
JLCPCB Part #
C2107903
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS