RN73H2ATTD43R2C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD43R2C50
JLCPCB Part #
C2539319
Description
125mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS