RN731JTTD2103F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2103F50
JLCPCB Part #
C4269137
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS