RN73H2ATTD41R2C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD41R2C50
JLCPCB Part #
C2542946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS