RN73H2ATTD43R2C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD43R2C25
JLCPCB Part #
C2542744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS