RN731JTTD7501A25
MFR.Part #
RN731JTTD7501A25
JLCPCB Part #
C3941786
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS