RN73R1ETTP1011B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1011B50
JLCPCB Part #
C4023547
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS