RN73H2ATTD4371B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4371B10
JLCPCB Part #
C3970019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS