RN73H2ETTD8871A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8871A10
JLCPCB Part #
C4201032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS