RN73H2ATTD4123C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4123C10
JLCPCB Part #
C4215938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS