SG73S2BTTD6R8J
MFR.Part #
SG73S2BTTD6R8J
JLCPCB Part #
C4327625
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS