RN73H2ETTD2151A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2151A25
JLCPCB Part #
C4339657
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS